Opoja.net

Çfarë ndodhi te Kinemaja ABC, qytetari i gjuhet te këmbët Albin Kurtit

Çfarë ndodhi te Kinemaja ABC, qytetari i gjuhet te këmbët Albin Kurtit

Një gjest jo edhe i zakonshëm ka ndodhur këtë të hënë në Prishtinë, përderisa ish-kryeministri Albin Kurti po kalonte në shesh.

Një qytetar është përkulur para Kurtit, duke ia puthur këmbët atij. Kjo gjë ndodhur përderisa Kurtit ishe duke u larguar nga sheshi.

Albin Kurtit ka dalë për të përcjellë se si është duke shkuar nënshkrimi i peticionit për shkuarje në zgjedhje.

Më poshtë gjeni momentin kur qyetari i puth këmbët Kurtit.

Qytetari i puthë këmbët Albin Kurtit në sheshin e Prishtinës. Si e vlerësoni këtë veprim?

Qytetari i puthë këmbët Albin Kurtit në sheshin e Prishtinës.Si e vlerësoni këtë veprim?Pamjet: Arbresh.info

Gepostet von Infokus am Montag, 8. Juni 2020

Moti për këtë javë, diell, vranësira dhe reshje shiu

Merlinda Guraj

Sot pritet të mbërrijnë dozat e vaksinës ‘Pfizer’ në Shqipëri

Merlinda Guraj

Java e ardhshme në Kosovë, më ngrohtë dhe me pak reshje

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net