Çiftet çerekfinale të Kupës së Kosovës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Pas përfundimit të pjesës së parë të kampionatit, tashmë dihen çiftet e ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Kosovës, që do të zhvillohen më 15-19 Shkurt 2023.

Grupi A

Peja – Rahoveci

Grupi D

Trepça – Vëllaznimi

Grupi B

Sigal Prishtina – Bashkimi

Grupi C

Golden Eagle Ylli – Ponte Prizreni

Në gjysmëfinale do të takohen fituesi i Grupit A ndaj fituesit të Grupit D, si dhe fituesi i Grupit B ndaj fituesit të Grupit C.

Më 19 shkurt 2023 është paraparë të zhvillohet finalja e madhe./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-