Digjet një veturë në Prizren (Video)

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një veturë është përfshirë nga zjarri sonte në Lagjen “Arbana” në Prizren.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, shihet një veturë duke u djegur sonte në orët e vona në Lagjen “Arbana” në hyrje të Prizrenit, shkruan Telegrafi.

Merret vesh se nga zjarri i shkaktuar nuk ka asnjë të lënduar, pos dëmeve materiale.

Në vendin e ngjarjes ka dal policia dhe njësia e zjarrfikësve, që ka shuar zjarrin.

https://facebook.com/GjithqkaRrethPrizrenit/videos/1743155809077789/

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-