Digjet një veturë në Prizren (Video)

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një veturë është përfshirë nga zjarri sonte në Lagjen “Arbana” në Prizren.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, shihet një veturë duke u djegur sonte në orët e vona në Lagjen “Arbana” në hyrje të Prizrenit, shkruan Telegrafi.

Merret vesh se nga zjarri i shkaktuar nuk ka asnjë të lënduar, pos dëmeve materiale.

Në vendin e ngjarjes ka dal policia dhe njësia e zjarrfikësve, që ka shuar zjarrin.

https://facebook.com/GjithqkaRrethPrizrenit/videos/1743155809077789/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-