Ditë e re, rekord i ri/ 2279 raste e 8 të vdekur nga Covid-19

Opoja.net Opoja.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Kosovë kanë vdekur tetë persona nga Covid-19, ndërsa janë regjistruar edhe dy mijë e 279 raste të reja.

Sipas Ministrisë gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 325 pacientë, ndërsa janë administruar 22 mijë e 486 doza ta vaksinës./FrontOnline

Mund të jetë një imazh i teksti

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-