Opoja.net

Dragash: Rrezohet nga traktori pëson lëndime serioze në kokë

Policia e Kosovës përmes një njoftimi ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme, një përson mashkull nga Dragashi është rrezuar nga rimorkio e traktorit, viktima gjëndët në QKUK pasi ka pësuar lëndime serioze në kokë, transmeton Opoja.net.

Raporti nga Policia e Kosovës:

Dragash 03.10.2015 – 16:00. Viktima mashkull K/Shqiptar ka pësuar lëndime trupore deri sa ishte vetëm në oborrin e shtëpisë së tij dhe dyshohet se është rrezuar nga rimorkio e traktorit. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekut ka lëndime serioze në kokë.

573

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net