Drenas: Arrestohen dy persona për vrasje në tentativë

Opoja.net Opoja.net Shëndeti

Gjatë ditës së djeshme në Gllogoc ka ndodhur një vrasje në tentativë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, janë
arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi të njëjtit kanë pasur konflikt me viktimën
mashkull kosovar të cilin gjatë rrahjes e kanë goditur me thikë.

“Viktima është dërguar në QKUK për tretman
mjekësor, ndërsa të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje”.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-