Drita e vazhdon traditën për fundvit, shpërndan dhurata për fëmijët

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Drita e ka vazhduar traditën e saj, duke shpërndarë dhurata për fëmijët për festat e fundvitit.

Klubi gjilanas ka njoftuar se ka ndarë dhurata për fëmijët e Qendrës së Kujdesit Ditor në Gjilan, shkruan Demokracia.com.

Ky është viti i shtatë me radhë që tre herë kampionët e Kosovës gëzojnë fëmijët me dhurata për fundvit.

“FC Drita ka vazhduar traditën, duke festuar festat e fundvitit me fëmijët e Qendrës së Kujdesit Ditor “PEMA”. Për të shtatin vit me radhë ka bërë shpërndarjen e dhuratave, duke ndarë gëzimin me më të dashurit, ardhmërinë e qytetit”, thuhet në postimin e klubit gjilanas./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-