Dy artistë të rinjë po i bashkohen Estrades Shqiptare

Opoja.net Opoja.net Talentet

Reperi i talentuar nga Prizreni ka publikuar se fundi kengen e ti me te re e cila titullohet “My Babe”, te cilen e ka bashkpunuar me Arditin.

Teksti eshte shkruar nga Andi, muzika eshte punuar nga Lyric Master ndersa videoklipi nga Genc Ahmeti.
Andi ka pasur suksese edhe me kenget e me hershme.

https://youtu.be/XihKOw3nob8

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-