Opoja.net

Dy ngjarjet e vetme që do të zhvillohen sot

Këto janë dy ngjarjet e vetme që do të zhvillohen sot në Kosovë.

Njoftimi i plotë:

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

-Qendra për Raste Gjyqësore Strategjike platformë e themeluar nga Grupi për Studime Juridike dhe Politike mban konferencë për media me rastin e pranimit të aktvendimit të Gjykatës Themelore në Prishtinë, Departamenti për Çështje Administrative mbi kërkesën e GLPS dhe GAIA për shtyrjen e ekzekutimit të Lejes Ujore për Hidrocentralin Brezovica deri në vendosjen meritore të çështjes. (Zyret e Grupit për Studime Juridike dhe Politike, Rr. Rexhep Luci Nr. 16/1, ora 11:00)

– Kandidatët e pranuar në studimet e doktoratës në Faktultetin Ekonomik në Universitetin e Prishtinës protestojnë para rektoratit të Universitetit të Prishtinës. (Rektorati i UP-së, ora 12:00)

/GazetaSinjali/

Tensionet në veri, Kosova dhe Serbia takohen nesër në Bruksel

Opoja.net

Vendimi për shtesat e lehonave dhe fëmijëve, i mangët pa masa shtesë

Opoja.net

Kosova lëshon targat “Historike”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto