Opoja.net

Dy veta rrahin një mashkull në Dragash

Një mashkull shqiptar në Dragash, ka pësuar lëndime trupore.

Ai është sulmuar fizikisht nga dy meshkuj po ashtu shqiptarë, pas një mosmarrëveshje që ka ndodhë mes tyre, raporton Policia e Kosovës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, trasmeton Opoja.net.

572

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net