E hëna ditë pushimi në Kosovë për nder të 28 Nëntorit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se e hëna e javës së ardhshme do të jetë ditë pushimi.

“Duke u bazuar në Ligjin Nr.03/L-064 për Festat Zyrtarë në Republikën e Kosovës, ju njoftojmë se për nder të Festës së 20 Nëntorit, dita e hënë 28 nëntor 2022, do të jetë ditë pushimi”, thuhet në njoftim.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-