E konfirmuar: Mësimi shtyhet për 13 shtator

Opoja.net Opoja.net Kosova

Ka përfunduar takimi ndërmjet ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia dhe kryetarëve të komunave, raporton Front Online.

Kryetari i Asociacionit të Komunave të Kosovës,  Sazan Ibrahimi ka thënë për Front Online se në takim është vendosur për masat e reja kundër COVID-19.

Në mesin e tyre është vendosur që mësimi të shtyhet për dy javë.

“Po edhe procesi mësimor është shtyrë deri më 13 shtator”, ka thënë ai për Front Online.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-