Edhe një punëtor në ndërtimtari, pëson me lëndime trupore në Rahovec

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një person derisa kishte qenë duke kryer punime në një shtëpi në Rahovec, ishte rrëzuar dhe kishte pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe inspektori e punës i cili i ka ndërprerë punimet.

Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit dhe mbetet nën hetime. Më herët gjatë ditës, një tjetër person vdiq në vendin e punës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-