Opoja.net

Ëmbëlsirë e shpejt dhe e shijshme me banane

Përbërësit:

– Pesë banane

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

– 100 gramë çokollatë

– Karamele të vogla me ngjyra

Përgatitja:

Preni bananet dhe shkrijeni çokollatën në një tas, pastaj futni copët e bananes në çokollatë.

Pasi t’i futni bananet në çokollatë, hidhni karamelet e vogla shumëngjyrëshe (si në foto).

Të gjitha pjesët i futni në frigorifer derisa të ngrihet çokollata.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto