Opoja.net

Flamur Kasami në televizionin turk AS një zë i bukur nga Bresana

Flamur Kasami me nje ze te bukur i cili po ndiqet gjithë andej në mediat turke. I cili është edhe nje nga studentet me te dalluar  ne Fakulltetin e studime islame ne qytetin Bursa te Turqis ku eshte edhe duke doktorruar ne degen shkencave Kur’anore dhe Tefsirit. Ai dje ka qenë në nje kanal televiziv turk AS (01.07.2014). Ku ka postuar ne rrjetin social në facebook fotot, ndersa ka marr edhe shumë lavdata e komente.

Suel Ahmeti ka shkruar: Jemi Krenar populli i Bresanes qe kemi ket Djal i cili merr pjes neper televizionet e ndryshme ne Turqi i cili me zerin tij te bukur e manhiti ter popullaten turke shqiptare maqendonase etj dhe nje student i dalluar ne univerzitetet Arabe . Respekt.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

10501695_680744428641815_6405686114161093459_n

E shumë komente tjera qe mund ti shikoni ne faqen e facebook të Flamurit. e gjithashtu mund të gjeni edhe komente nga popullata turke, maqedonse e shume tjera.

© Opoja.Net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto