Opoja.net

Foto, Lulzim Basha na prezanton me vëllain dhe prindërit

Foto, Lulzim Basha na prezanton me vëllain dhe prindërit

Si kreu i të djathtës shqiptare në vend, Lulzim Basha ka ruajtur profilin e një njeriu që nuk e përfshin shpesh jetën e tij private dhe familjen në politikë.

Por duket se kësaj here, kryedemokrati ka patur një arsye të mjaftueshme, për të prezantuar përmes një fotoje të rrallë, prindërit dhe vëllain e tij.

“Një e dielë e veçantë për nënën time dhe një nga ditët më të lumtura për mua, vëllain tim dhe babain tonë, tek i uruam njeriut tonë më të dashur ditëlindjen. Nga ky gëzim i familjes tonë ju uroj të gjithëve një të dielë të gëzuar”, shkruan Basha

Moti për këtë javë, diell, vranësira dhe reshje shiu

Merlinda Guraj

Sot pritet të mbërrijnë dozat e vaksinës ‘Pfizer’ në Shqipëri

Merlinda Guraj

Java e ardhshme në Kosovë, më ngrohtë dhe me pak reshje

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net