Fuqia e Perëndisë: Rruga për pak sa nuk shpërthen nga presioni që ka prej nëntoke

Opoja.net Opoja.net Kuriozitete

Pamjet janë publikuar në tabloidin ‘Daily Mail, megjithëse nuk është bërë e ditur vendndodhja e fenomenit të pazakontë, shkruan lajmi.net.

Siç shihet edhe në video, rrugët pësojnë të çara si pasojë e presionit që bëhet nga sasia e tepërt e baltës së nëndheshme. Kësisoj, në pjesën e trotuarit lirohet një sasi balte pas presionit të madh.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë. /Lajmi.net/

Manhole Cover Rattles With Air Pressure and Dirt Whooshes From Underneath Asphalt

What is going on under this car park? via Jukin Media

Gepostet von Daily Mail Video am Dienstag, 19. Mai 2020

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-