Gjendet kuleta me të holla në Prizren, kërkohet pronari i saj

Opoja.net Opoja.net Kosova

Përmes një shkrimi në facebook marketi “Vrrini Center” në Vlashnje të Prizrenit ka njoftuar se kanë gjetur një kuletë me të holla dhe kërkohet pronari i saj.

Njoftimi i plotë:

Njoftim

Ky portofol, eshte gjetur te Vrrini Center, Vlashne, Prizren. Sipas dokumenteve, portofoli eshte i Milaim Morina nga Llashkadrenoci.

Kushdo qe e njeh, mundesisht lajmerojeni.

Portofoli, me dokumente e kartela te bankes, eshte ne vend te sigurte.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-