Opoja.net

Gjendet një kufomë në Dragash

Një kufomë e njeriut është gjetur në mes fshatrave Shajne dhe Xërxë të Komunës së Dragashit.

Policia dhe mjekët e Institutit të Mjekësisë Ligjore kanë dalë në vendngjarje .

Siç raporton TVPZ kufoma mund të jetë e të zhdukurit Enver Çengaj, edhe pse ende nuk është bërë identifikimi i saj.

© Opoja.Net

572

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net