Gjendja në pikat kufitare për të hyrë në Kosovë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Gjendja aktuale në pikat kufitare për të hyrë në Kosovë aktualisht është pa kolona.

Në Merdar dhe te Dheu i Bardhë pritjet janë deri në 15 minuta dhe 5 në Jarinje.

Ndërkaq, në pikat e tjera kufitare ka pritje 3 deri në 5 minuta.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-