Opoja.net

Gjetën kuletën plotë me para, e dorëzuan në polici (Video)

Stacionit të policisë në Prizren i janë shtuar paratë, por, ato nuk mund të shfrytëzohen e as të harxhohen.

Në fakt, këto janë para që u dorëzuan në polici nga ata që i gjetën në vende të ndryshme.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Kështu vepruan edhe Basri Refiku e Meriton Dida kur sollën në stacion një kuletë me 765 euro brenda.

Pronari i kuletës tha se u befasua kur policia e thirri për t’ia kthyer kuletën dhe paratë e humbura.

Pavarësisht shumës, organet e rendit bëjnë thirrje që gjerat e gjetura të mos përvetësohen, por të sillen në stacion për t’iu kthyer pronarëve.

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto