Goli spektakolar  nga Valverde kundër Sevillas

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Valverde ka shënuar për ta thelluar epërsinë e Real Madridit në 3-1.

Vazquez shënoi për golin e dytë dhe Valverde për të tretin. Ishte një gol i jashtëzakonshëm nga Valverde.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-