Besimtarët e komunës së Dragashit nesër nisen për në haxh

Opoja.net Opoja.net Opoja

NJOFTIM

Njoftojmë të gjithë besimtarët e Komunës së Dragashit, se udhëtimi për në Haxh do të bëhet nesër më datë 19 qershor 2023 (e hënë).

Ceremonia e duasë së haxhinjve mbahet në xhaminë ‘’Myderriz Rexhep Ismaili” në Bresanë, duke filluar nga ora 03:00.

Lusim Allahun xh.sh. që të gjithë haxhinjëve të ua bëjë kabull haxhin.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-