Haxhiu e citon Kurtin: Vigjilentë gjithmonë, të brengosur shpeshherë, të frikësuar asnjëherë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mbajtur sot një konferencë për media, bashkë me ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ku kanë folur për zhvillimet e fundit në vend, përfshirë edhe largimin e serbëve nga të gjitha institucionet e Kosovës.

Kurti, në këtë konferencë, tha se qeveria do të jetë gjithmonë vigjilente, shpesh e brengosur, por asnjëherë e frikësuar. E këto fjalë të Kurtit si duket i lanë përshtypje ministres së Drejtësisë Albulena Haxhiu, e cila, përmes një postimi në Facebook, i shkroi këto fjalë të shefit të vet, duke ia bashkëngjitur edhe një fotografi të tijën.

“Vigjilentë gjithmonë, të brengosur shpeshherë, të frikësuar asnjëherë. Kryeministri Albin Kurti”, ka shkruar Haxhiu në Facebook.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-