I dehur rrah nënën dhe vëllain në Prizren, kapet nga policia

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në rrugën “Fatmir Berisha” në Prizren, mbrëmë rreth orës 22:00, shkruan Gazeta Sinjali.

Arsyeja e këtij arrestimi siç mëson Gazeta Sinjali është se i njëjti e ka sulmuar fizikisht nënën dhe vëllain e tij.

Të njëjtat burime bëjnë të ditur se i dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-