Opoja.net

I dehur rrah nënën dhe vëllain në Prizren, kapet nga policia

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në rrugën “Fatmir Berisha” në Prizren, mbrëmë rreth orës 22:00, shkruan Gazeta Sinjali.

Arsyeja e këtij arrestimi siç mëson Gazeta Sinjali është se i njëjti e ka sulmuar fizikisht nënën dhe vëllain e tij.

Të njëjtat burime bëjnë të ditur se i dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit.

E trishtë/ Dhunohet një vajzë në Prizren

Opoja.net

Aksident trafiku mes dy veturave në Prizren

Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net