Opoja.net

Ia vjedhin pushkën derisa po Peshkonte

Shkon për të peshkuar. Merr me vete armën e gjuetisë. Derisa po peshkonte – armën e lë rreth 20 metra larg nga vendi ku peshkonte. Për një çast e pa se pushka e gjahut nuk ishte aty. Ngjarja kishte ndodhur në Bresanë të Dragashit.

H. N. e kishte lajmëruar policinë për rastin që i kishte ndodhur.

84
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

“I njëjti i thotë policisë që armën e kishte lënë 15-20 metra nga vendi ku peshkonte ndërsa në një moment kishte vërejtur se arma ishte zhdukur. Arma ka qenë pushkë gjahu e markës C. Z. RINGNECK me dokumente të vlefshme të lëshuara nga MPB”, tha zëdhënësi i policisë Regjionale të Prizrenit, Hazir Berisha, trasmeton Opoja.net.

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto