Opoja.net

Kapen armë pa leje në Dragash

Policia e Kosovës ka gjetur dhe konfiskuar dy armë gjuetie me leje të skaduar, njëra e prodhimit turk e tjetra prodhim jugosllav, një armë ajrore ‘Norica’ me dylbi e kalibrit 4.5 milimetër pa dokumente, shkruan Opoja Sot.

Konfiskimi i armëve është bërë gjatë një bastisjeje që është kryer dje në fshatin Zym, në ora 13:00, me vendim të prokurorit.

127
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet. /Opoja Sot/

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net

Për tri javë, 19 mijë gjoba për mosrespektim të ligjit antiCovid

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto