Opoja.net

Kapet me armë në Prizren, dërgohet në mbajtje

Kronika
Kapet me armë në Prizren, dërgohet në mbajtje

Është arrestuar një person i dyshuar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë, shkruan PrizrenPress.

Rasti ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në rrugën “Mbreti Longar” në Prizren.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes në Prizren.

Arrestohen edhe dy persona për vrasjen e 15 vjeçarit në Prizren

Opoja.net

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net