Opoja.net

Kapet me armë në Prizren, dërgohet në mbajtje

Kapet me armë në Prizren, dërgohet në mbajtje

Është arrestuar një person i dyshuar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë, shkruan PrizrenPress.

Rasti ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në rrugën “Mbreti Longar” në Prizren.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes në Prizren.

Shtatë raste të dhunës në familje për 24 orë – viktimat të gjitha gra

Opoja.net

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net