Opoja.net

Kaq persona kanë vdekur nga Covid-19 që nga fillimi i pandemisë në Kosovë

17 pacientë të infektuar me COVID 19 kanë humbur jetën brenda 24 orëve të fundit në Kosovë, teksa janë konfirmuar edhe 599 raste të reja pozitive.

Në raportin 24 orësh të gjendjes me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se janë shëruar edhe 868 pacientë që ishin të infektuar me virusin SARS CoV-2.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Numri total i rasteve pozitive është 100.135 raste nga 490.546 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 2.039 raste të vdekjes.

Numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 85.196 raste, kurse numri i rasteve aktive është 12.900./Front Online

Bankat në Kosovë po i marrin gjysmën e shtesave të fëmijëve

Opoja.net

Osmani – presidentit të Finlandës: Serbia vazhdon të jetë kërcënim për stabilitetin rajonal

Opoja.net

Kurti-QUINT-it: Ose do t’i mbajmë targat të dyja shtetet, ose do t’i heqim

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto