Kërcënohet me jetë – i rrezikohet edhe familja, Lul Raka publikon dëshmitë

Lajme
Kërcënohet me jetë – i rrezikohet edhe familja, Lul Raka publikon dëshmitë

Doktori i njohur, Lul Raka sonte është kërcënuar me jëtë nga një qytetar,shkruan IndeksOnline.

Madje, atij po i rrezikohet edhe jeta e familjarëve.

Raka ka shpërndarë një fotografi si dëshmi në rrjetin social “Facebook” ku një person e ka kërcërnuar se do ta “kall me krejt familjen”.

“O maxhup me bo me na shti karantinë omët at kall perse xhalli me krejt familjen”, i ka shkruar qytetari Rakës.

Nga këto fjalë nënkuptohet se Raka është kërcënuar nëse rekomandon që ndonjë qytet të hyj në karantinë për shkak të rritjes të rasteve të reja me koronavirus.

Ndryshe, Raka ishte shpallur si Europiani i Vitit 2020, një çmim që ndahet çdo vit me rastin e Ditës së Evropës nga Bashkimi Europian në Kosovë. /IndeksOnline/

Edhe 75 raste të reja me koronavirus në Kosovë — shërohen 38 pacientë të tjerë

Opoja.net

GJASHTË VIKTIMA DHE 182 RASTE TË REJA ME COVID-19, SHËROHEN 33 PACIENTË

Opoja.net

Pas Labit edhe kjo aktore nuk beson që ka virus!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net