Opoja.net

Këshillat zyrtare holandeze për njerëzit beqarë: Gjeni një partner seksi për izolim

Këshillat zyrtare holandeze për njerëzit beqarë: Gjeni një partner seksi për izolim

Beqaret dhe burrat në Hollandë këshillohen të organizojnë një seksbuddy (mik të seksit), transmeton lajmi.net.

Kjo vjen pas kritikave ndaj rregullave që tregojnë se vizitorët në shtëpi mbajnë një distancë prej 1.5 metrash gjatë bllokimit të koronavirusit, shkruan The Guardian.

Udhëzimet zyrtare nga Instituti Kombëtar Hollandez për Shëndetin Publik dhe Mjedisi është ndryshuar për të sugjeruar ata që nuk kanë një partner të përhershëm seksual të vijnë në marrëveshje reciprokisht të kënaqshme me individë me mendje të njëjtë. /Lajmi.net/

NASA publikon pamjet e uljes së anijes kozmike në Mars

Opoja.net

Kosovarja zyrtarisht në Guinness me flamurin më të madh shtetëror në origami

Opoja.net

Video qesharake: Zbulohet se si ‘votojnë’ të vdekurit në Kosovë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net