Opoja.net

Kështu do të jetë moti sot

Sot do të mbajë mot me vranësira, të cilat mund të sjellin reshje shiu, raporton Gazeta Sinjali.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 14 gradë Celsius.

Meteorologët po ashtu paralajmërojnë se do të fryjë erë nga jugperëndimi dhe verilindja, me shpejtësi 1-6 m/s.

Moti sot i nxehtë dhe me vapë, temperaturat deri në 38 gradë Celsius

Opoja.net

IKSHPK: Shmangni konsumimin e mishit, peshkut e suxhukut

Opoja.net

Ky është viktima nga Prizreni që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net