Opoja.net

Kështu mund ta dini qendrën se ku do të votoni me 14 shkurt

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), edhe në këto zgjedhje ka bërë publike linkun se ku mund të gjeni qendrën tuaj të votimit, duke shkruar vetëm numrin personal.

KQZ çdo vit krijon listën votuese në bazë të të dhënave të Regjistrit Civil të Kosovës.

Ndërkaq edhe në këto zgjedhje të parakohshme, KQZ ka bërë publike një link se ku mund të gjeni qendrën tuaj të votimit. Për ta gjetur qendrën tuaj të votimi, ju duhet të shkruani numrin tuaj personal dhe më pas ju shfaqet emri, mbiemri, komuna dhe qendra e votimit.

KËTU mund ta gjeni qendrën tuaj të votimit.

Zgjedhjet në Kosovë mbahen me 14 shkurt 2021.

Moti sot i nxehtë dhe me vapë, temperaturat deri në 38 gradë Celsius

Opoja.net

IKSHPK: Shmangni konsumimin e mishit, peshkut e suxhukut

Opoja.net

Ky është viktima nga Prizreni që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net