Këtu mund ta dini qendrën se ku do të votoni më 17 tetor

Opoja.net Opoja.net Kosova

Të dielën në Kosovë do të mbahen zgjedhjet komunale.

Qytetarët e Republikës së Kosovës do të votojnë për kryetarët e komunave të tyre respektive për katër vitet e ardhshme.

KQZ ofron mundësi ta shikoni edhe vend-votimin se ku do të hidhni votën tuaj.

Mjafton ta shkruani numrin personal të letërnjoftimit dhe vendi se ku do të votoni do t’iu shfaqet automatikisht.

Për të shikuar vend-votimin tuaj, kliko KËTU.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe:
- Reklama-
- Reklama-