Kolonë në kufi me Shqipërinë, edhe këtë fundjavë kosovarët kanë destinacion bregdetin

Opoja.net Opoja.net Kosova

Kosovarët edhe sot kanë marrë rrugë drejt bregdetit shqiptar për ta kaluar fundjavën.

Numri i madh i atyre që ia kanë mësyrë Shqipërisë vërehet edhe nga pritjet në pikën kufitare në Vërmicë.

Sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar, kolonat në Vërmicë janë 150 metra.

/GazetaSinjali/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-