Konjufca uron LDK-në për ditëlindjen e 33-të: Jetë të gjatë e të lumtur politike

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Në seancën e sotme plenare, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, pasi e nisi seancën, u uroi deputetëve të LDK-së 33-vjetorin e themelimit të partisë.

“Ju urojmë ditëlindjen tuaj, jetë të gjatë e të lumtur politike”, tha ai nga foltorja e Kuvendit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-