Kosnett uron Kosovën: Partneriteti me ShBA-në mbetet i palëkundur

Opoja.net Opoja.net Kosova

Ambasadori amerikan, Philip Kosnett ka uruar Kosovën me rastin e 13-vjetorit të pavarësisë, shkruan Gazeta Sinjali.

Kosnett ka shkruar në Twitter se partneriteti ShBA-Kosovë vazhdon të mbetet i palëkundur.

“Ne jemi pranë njerëzve të #Kosovës përderisa ju punoni për të ndërtuar një shtëpi të drejtë, paqësore dhe të begatë për të gjithë qytetarët e Kosovës”, ka shkruar Kosnett.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-