Kosovarët ia mësyjnë edhe sot Shqipërisë, këto janë pritjet në kufi

Opoja.net Opoja.net Kosova

Pas vendimit të fundit të Qeverisë Kurti për masat e reja kundër koronavirusit, kosovarët edhe sot ia kanë mësyer shtetit shqiptar për ta kaluar fundjavën.

Nga disa pamje të publikuara shihet se në pikën kufitare në Vërmicë ka kolona të gjata të veturave.

Pritjet, në këtë pikë kufitare shkojnë deri në 15 minuta, sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-