Kosovarët kërkonjë myshteri për “shitje” të dordolecëve

Opoja.net Opoja.net Kuriozitete

Në stinën e dimrit, gjejmë më shumë kohë për tu argëtuar. Një prej formave të argëtimit është edhe ndërtimi i dordolecit, shkruan Gazeta Sinjali.

Por, kosovarët kanë filluar të bëjnë “biznes” edhe me shitjen e dordolecëve.

Sipas një postimi të faqës Coolnfreshmagazine, çmimi i ndërtimit të dordolecit ndryshon, sepse varet e kujt është bora.

Ndërtimi i dordolecit bëhet në disa modele: modeli A, modeli B dhe modeli set.

Coolnfreshmagazine është një faqe satirike dhe ky lajm ka për qëllim vetëm argëtimin e audiencës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-