Opoja.net

Kreu i DKA-së në Dragash takon Panelin Vlerësues Komunal

Me një vendim të dates 29.03.2019, Drejtoria Komunale e Arsimit në Dragash kishte formar një Panel Vlerësues, detyra e të cilit do të jetë vlerësimi i nxënësve nëpër shkollat e Komunës së Dragashit, duke i përzgjedhur më të mirët prej tyre. Paneli do të jetë i përbërë nga gjithsej 14 anëtarë vlerësues, 7 prej të cilëve për nxënësit e klasave I-V dhe gjysma tjetër për ata të klasave VI-IX.

Në vazhdën e kësaj iniciative, drejtori i Arsimit në Dragash, Vloran Cenaj, sot ka takuar anëtarët e Panelit Vlerësues. Cenaj ka njoftuar se procesi i vlerësimit të nxënësve do të fillojë javën e ardhshme./Opoja.Net

315

Me çka po nxeheni në këto ditë të ftohta ?

———————

Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve “OPOJAnet B.I”. Opoja.net mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me Opoja.net, ndalohet rreptësisht. 

Image may contain: indoor

Image may contain: 2 people, people sitting, screen and indoor

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net