Kurti: Sonte kam ftuar një mbledhje të Këshillit të Sigurisë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Kryeministri Albin Kurti në konferencën e jashtëzakonshme për media lidhur me gjendjen në veri të Repulikës së Kosovës.

Kurti, ka bërë të ditur se për sonte ka ftuar një mbledhje të Këshillit të Sigurisë pas zhvillimeve në veri të vendit.

“Para disa orëve sot unë e kam ftuar për sonte një mbledhje të Këshillit të Sigurisë së Kosovës që sigurisht që do të mbahet në orët e mbrëmjes” tha Kurti.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-