Kuvendi miraton Projektligjin për formimin e Gjykatës Komerciale

Opoja.net Opoja.net Kosova

Deputetët e Kuvendit të Kosovës e kanë miratuar Projektligjin për formimin e Gjykatës Komerciale.

Projektligji i propozuar nga Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje u votua me 66 vota pro, asnjë kundër dhe pesë abstenime.

The post Kuvendi miraton Projektligjin për formimin e Gjykatës Komerciale appeared first on FaktePlus.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-