Opoja.net

Ky është kandidati i LDK-së për kryetar të Prizrenit

Lajme Opoja
Ky është kandidati i LDK-së për kryetar të Prizrenit

Lidhja Demokratike ka bërë publike edhe emrat për kandidatë të dy komunave të fundit atë të Prishtinës dhe Prizrenit.

Pas publikimit të emrit për kandidat të Prishtinës, Arban Abrashi burime të Indeksonline mësojnë se kandidati për komunë të Prizrenit është ish-deputeti Hatim Baxhaku.

Baxhaku do të jetë kandidat i LDK-së në Prizren për zgjedhjet lokale më 22 tetor./Indeksonline/

Kryetari i BPSK: Qytetarët me padurim po e presin liberalizimin për të ikur nga vendi

Merlinda Guraj

Sot rinisin të reshurat, paralajmërohen vërshime të reja

Merlinda Guraj

Nuk kalon në KQZ rekomandimi për cerifikimin në pako të listave të partive politike

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net