Ky është kandidati i LDK-së për kryetar të Prizrenit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Lidhja Demokratike ka bërë publike edhe emrat për kandidatë të dy komunave të fundit atë të Prishtinës dhe Prizrenit.

Pas publikimit të emrit për kandidat të Prishtinës, Arban Abrashi burime të Indeksonline mësojnë se kandidati për komunë të Prizrenit është ish-deputeti Hatim Baxhaku.

Baxhaku do të jetë kandidat i LDK-së në Prizren për zgjedhjet lokale më 22 tetor./Indeksonline/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-