LAJMI I FUNDIT: Publikohet Aktgjykimi I Plotë I Kushtetueses Për Dekretin E Presidentit

Opoja.net Opoja.net Lajme

Derisa LDK po pret aktgjykimin e plotë nga Gjykata Ksuhtetuese për dekretin për mandatarin, kjo gjykatë e ka të gatshme tashmë atë aktgjykim.

Më poshtë gjeni aktvendimin e plotë nga Gjykata Kushtetuese:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-