Opoja.net

LAJMI I FUNDIT: Publikohet Aktgjykimi I Plotë I Kushtetueses Për Dekretin E Presidentit

LAJMI I FUNDIT: Publikohet Aktgjykimi I Plotë I Kushtetueses Për Dekretin E Presidentit

Derisa LDK po pret aktgjykimin e plotë nga Gjykata Ksuhtetuese për dekretin për mandatarin, kjo gjykatë e ka të gatshme tashmë atë aktgjykim.

Më poshtë gjeni aktvendimin e plotë nga Gjykata Kushtetuese:

Moti për këtë javë, diell, vranësira dhe reshje shiu

Merlinda Guraj

Sot pritet të mbërrijnë dozat e vaksinës ‘Pfizer’ në Shqipëri

Merlinda Guraj

Java e ardhshme në Kosovë, më ngrohtë dhe me pak reshje

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net