Largohet kamioni i parë nga barrikada në Bërnjak

Opoja.net Opoja.net Kosova

Sapo është larguar kamioni i parë nga barrikada e krijuar në rrugët që të qojnë në pikën kufitare në Bërnjak dhe Jarinje.

IndeksOnline raporton se kamioni i parë që është “dorëzuar” para protestës dhe është larguar nga rruga.

I njëjti është larguar para pak minutash në mënyrë vullnetare.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-