Opoja.net

Lëndohet një polic në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit pasi i është shqiptuar një tiketë për kundërvajtje në trafik ka kanosur zyrtarët policorë dhe ka refuzuar urdhrat policorë.

I dyshuari ka rezistuar gjatë arrestimit dhe për pasojë lëndime të lehta ka pësuar një zyrtar policor i cili pas tretmanit mjekësor është liruar, ndërsa, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

569

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net