Malishevasi sulmon të dashurën dhe ia dëmton veturën

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Një person është arrestuar në Malishevë.

I njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij dhe ia ka dëmtuar veturën.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Malishevë 21.10.2022 – 19:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ia ka dëmtuar veturën dhe e ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij, viktimën femër kosovare. I dyshuari ka qenë në ndikim të alkoolit me 0.76 promil. Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raporton 24 orësh të Policisë./Front Online

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-