Opoja.net

Mbi 10 mijë persona kanë marrë vaksinën anti-Covid

Mbi 10 mijë persona në Kosovë e kanë marrë vaksinën anti-Covid deri më tani duke përfshir qytete të ndryshme .

Lajmin e ka bërë të ditur Koordinatori i qendrës së vaksinimit në sallën “1 Tetori” në Prishtinë, Niman Bardhi.

Mot i nxehtë dhe me vapë në ditën e parë të muajit gushtit

Opoja.net

Moti sot i nxehtë dhe me vapë, temperaturat deri në 38 gradë Celsius

Opoja.net

IKSHPK: Shmangni konsumimin e mishit, peshkut e suxhukut

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net