Opoja.net

Me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, në SHFMU “ULINA” është mbajtur orë letrare

Me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, në SHFMU “ULINA” është mbajtur një orë letrare e organizuar nga Klubi letrar “Luigj Gurakuqi” në bashkëpunim me nxënësit e kësaj shkolle, shkruan “Opoja.net”.

Në këtë takim letrar, nxënësit e pranishëm që merren me poezi dhe krijimtari letrare patën rastin të interpretojnë monologë e poezi që kishin motiv dhe tematikë Pavarësinë e Kosovës dhe ngjarje tjera të rëndësishme të historisë sonë kombëtare në përkujtim të personaliteteve për kontributin e dhënë në Pavarësinë e Kosovës.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Image may contain: 7 people, people standing and indoor

Image may contain: 12 people, people standing

Image may contain: one or more people

Urimi i drejtorit të DKA-së në Dragash për fillimin e vitit të ri shkollor

Opoja.net

Sot filloi viti i ri shkollor

Opoja.net

Shabani: Gjatë këtij mandati në Dragash, kemi përmbushur zotimet ndaj qytetarëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto