Opoja.net

“Më rrahu disa herë”, babai nga Prizreni lajmëron djalin në Polici

Kronika
“Më rrahu disa herë”, babai nga Prizreni lajmëron djalin në Polici

Policia e Kosovës është njoftuar dje se një person ka ushtruar disa herë dhunë fizike ndaj babait të tij.

Viktima (babai) e ka raportuar në polici djalin duke bërë të ditur para organeve kompetente se i njëjti e ka sulmuar fizikisht disa herë.

I dyshuari nuk gjendej në shtëpi dhe për momentin nuk dihet vendndodhja e tij.

Rasti po hetohet.

“ Viktima mashkull kosovar ka raportuar se në vazhdimësi ka mosmarrëveshje me djalin e tij i cili e ka sulmuar fizikisht disa herë. I dyshuari nuk gjendej në shtëpi dhe për momentin nuk dihet ku ndodhet. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e PK-së./FrontOnline/

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem në gjithë Kosovën

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net