“Më rrahu disa herë”, babai nga Prizreni lajmëron djalin në Polici

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia e Kosovës është njoftuar dje se një person ka ushtruar disa herë dhunë fizike ndaj babait të tij.

Viktima (babai) e ka raportuar në polici djalin duke bërë të ditur para organeve kompetente se i njëjti e ka sulmuar fizikisht disa herë.

I dyshuari nuk gjendej në shtëpi dhe për momentin nuk dihet vendndodhja e tij.

Rasti po hetohet.

“ Viktima mashkull kosovar ka raportuar se në vazhdimësi ka mosmarrëveshje me djalin e tij i cili e ka sulmuar fizikisht disa herë. I dyshuari nuk gjendej në shtëpi dhe për momentin nuk dihet ku ndodhet. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e PK-së./FrontOnline/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-